Bu blog'da yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır. Yorum yapan herkese çok teşekkürler.

Trend Kurumsal 28 - Wordpress Kurumsal Teması

Açıklama:

WordPress Kurumsal Temalar arasına yeni katılan Trend Kurumsal 28 ile sizde ürün, hizmet, referans ve haberlerinizi takipçileriniz ile buluşturabilirsiniz.

Tema Özellikleri:


 • 100% Seo Uyumu
 • Anket Yönetimi
 • Haber Yönetimi
 • Hizmet Yönetimi
 • Referans Yönetimi
 • Ürün Yönetimi

Demo:30 Haziran 2014
Barış Ay
Yorum Yok
Devamı »
REKLAM VER

TrendBlog 2 - Wordpress Blog TemasıAçıklama:

Şık tasarımı, özgün görünümü ve %100 SEO uyumlu alt yapısı ile sizlere sunduğumuz Trend Blog 2 teması ile ister kişisel blog sitesi, ister teknoloji ve haber sitesi isterseniz bir kadın portalı oluşturabilirsiniz. Pek çok amaç için kullanılabilecek olan Trend Blog 2 teması içerisinde yer alan Resimli sidebar menü kullanıcıların hızlı bir şekilde verilere ulaşmasını sağlar iken büyük bir kolaylık sağlamakta.
Tüm alanlarını bileşenler bölümünden yönetebildiğiniz Trend Blog 2 temamızda farklı kategori listeleme alanları ve farklı bileşen seçme alanları da yer almakta.

Tema Özellikleri:

 • Manşet Yönetimi
 • Menü Yönetimi
 • Reklam Yönetimi

Demo:Barış Ay
Yorum Yok
Devamı »

WordPress Favicon Ekleme veya Değiştirme


İnsanların en büyük özelliklerinden birisi de tanıyabilme özelliğidir. Nasıl yolda giden son model bir aracın Ferrari olduğunu at simgesinden anlayacaksanız, bir sitenin de kaliteli olduğunu anlamak için çoğu zaman o sitenin favicon’una bakmanız yeterli olacaktır. Wordpress’e favicon eklemek için genel olarak iki farklı yöntem kullanılır. Bu yöntemleri anlatmadan önce temanızın panelinden favicon eklenip eklenmemeye izin verildiğine mutlaka bakın.

Eğer izin veriliyorsa tema paneliniz aracılığı ile kolaylıkla favicon yükleyebilirsiniz. Eğer tema paneliniz yoksa veya paneliniz içerisinde buna benzer herhangi bir şey yoksa o halde yöntemleri denemeniz gerekecek demektir. İlk ve en uğraşsız olan yöntem bu işi eklenti ile halletmektir. Custom Favicon adlı eklentiyi kurarak bu eklenti sayesinde anında istediğiniz favicon’u değiştirebilirsiniz. Genelde tercih edilen en pratik yöntem budur.

Fakat web sitenizde zaten çok fazla eklenti kullanıyorsanız ve bir de bu eklenti ile daha da kalabalık yapmak istemiyorsanız, yapmanız gereken;

Wp-Admin yani yönetim panelinden sol tarafta bulunan Görünüm menüsüne ait olan düzenleyici alt menüsüne giriniz. Açılan pencerede sağ tarafta tema dosyalarınızı göreceksiniz bu dosyalar arasında header.php dosyasını bularak tıklayınız. açılan dosya kodlarında </head> kodununun hemen üstüne aşağıdaki kodu ekleyiniz ve dosyayı güncelle butonu ile dosyanızı kaydediniz daha sonra FTP'ye bağlanarak tema dosyamızın içine favicon.ico isimli ico uzantılı icon dosyamızı yüklüyoruz.

<link rel="shortcut icon" href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/favicon.ico" />

Eğer uğraşmayayım yada Wordpress hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim dosyaları bozmak istemem derseniz eklentiyi denemenizi tavsiye ederim.

26 Haziran 2014
Barış Ay
Yorum Yok
Devamı »

TrendShopping 5 - Wordpress E-Ticaret Tema

Açıklama:

Woocommerce alt yapısı ile hazırlanan e-ticaret temalarımızdan 5.si olan TrendShopping 5 ile artık ürünlerinizi daha şık bir tasarım ve daha kullanışlı bir site alt yapısı ile sunabilirsiniz. Gelişmiş tasarımı ve kullanılabilir alanları ile göz dolduran TrendShopping 5 temasını sizde tercih edebilirsiniz.
E-ticaret temamız varsayılan olarak kendi içerisinde barındırdığı eklentilerle birlikte
Woocommerce Payu
Woocommerce Tedarikçi XML Entegrasyonu
Woocommerce Sanal Pos ( Taksit seçenekli)
Woocommerce Arama Kelime Tamamlayıcısı
eklentileri de ücretli olarak sizlere sunulmaktadır.

Tema Özellikleri:


 • 100% Seo Uyumu
 • Sipariş Yönetimi
 • Ürün Yönetimi

Demo:Barış Ay
Yorum Yok
Devamı »

TrendShopping 6 - Wordpress E-Ticaret Tema

Açıklama:

TrendWP olarak Woocommerce eklentisi ile oluşturduğumuz alışveriş siteleri serisine yeni bir temamız daha merhaba diyor. Büyük bir titizlik ve çalışma ile hazırladığımız TrendShopping 6 temamız ile tüm ürünlerinizi artık e-ticaret sitenizde daha rahat ve daha sorunsuz bir şekilde satar iken harika bir tasarıma sahip olan TrendShopping 6 ile ziyaretçilerinizi memnun edebilirsiniz.
Gelişmiş kullanımı ile göz dolduran, siparişlerinizi tek bir alandan günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kontrol edebilecek ve kayıt altında tutabileceksiniz.
Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, Paypal ve Sanal Pos ( ücretsiz olarak 1 adet banka için sunmaktayız ) ile satışlarınızı arttıracağınız sistemimiz kolay ürün ekleme, marka ekleme ve kategori düzeni ile de göz dolduruyor.
TrendShopping 6 teması ile birlikte sunduğumuz ücretsiz XML entegrasyon eklentimiz ile toptancınızdan aldığınız XML ile ürünlerinizi sadece tek bir tık ile sitenize yükleyebileceksiniz.

Tema Özellikleri:

 • 100% Seo Uyumu
 • Manşet Yönetimi
 • Sipariş Yönetimi
 • Ürün Yönetimi
 • Üyelik SistemiBarış Ay
Yorum Yok
Devamı »

Trend Kurumsal 29 - Wordpress Kurumsal Tema

Açıklama:

Firmanız ve işinizi en iyi şekilde tanıtacak bir internet sitesi sahip olmak istiyor iseniz TrendKurumsal 29 teması ile tanışın. Şık ve dikkat çekici tasarımı ile göz dolduran TrendKurumsal 29 teması ile Ürünler, Hizmetler, Referanslar ve İletişim bölümleri ile zengin bir içerik oluşturabilirsiniz.
Admin panel üzerinden kolay yönetilebilen ürün bölümü, hizmet bölümü, referans bölümü ve haber bölümü ile basit ve kolay bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
TrendPanel alanımız ile logonuzu yükleyebilir, telefon numarası ve adres bilgilerinizi girebilirsiniz.

Tema Özellikleri:


 • 100% Seo Uyumu
 • Haber Yönetimi
 • Hizmet Yönetimi
 • Ürün Yönetimi

Demo:23 Haziran 2014
Barış Ay
5 Yorum
Devamı »

BLOG HAKKINDA

Sitemizde 5 kategoride toplam yazı, bu yazılara yazılmış yorum bulunmaktadır!

ABONE OLUN

Yazılara abone olup mail adresinizi ekleyerek ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Not: E-Posta adresinize gelen mail içerisindeki aktivasyon linkine tıklamayı unutmayın.

SOSYALLEŞME ÇABASI

Facebook Twitter Google Plus Seohocası Rss blog directory Web Design Blogs canlı sohbet hattı
Copyright © 2014 Wordpress Eklentileri Ve Temaları | Tüm Hakları Saklıdır. İçerikler izinsiz olarak kopyalanamaz.Tik Medya Group