Etiketler :

WB-Tarif Nedir?


WPBilişim olarak verim odaklı bir WordPress Yemek Tarifi teması yapmaya karar verdik ve WB-Tarif’i çıkardık. WB-Tarif yapılırken hedeflediğimiz şey yeme tarifi sitenizden maksimumum verim almanızdı. Bu noktada 2 önemli unsura dikkat ettik;

FULL SEO


WB-Tarif’i yaparken en çok dikkat ettiğiğimiz 2 unsurdan biri SEO’dur. Bu noktada %94 Pagespeed oranı,W3 Validate (Valid HTML, Valid CSS)‘e sahip, diğer tüm SEO değerleri yerli yerince ve yeterince kullanılmış bir tema ile karşınıza çıktık.

MÜKEMMEL REKLAM YERLEŞİMİ


WB-Tarif’i verim odaklı olarak yaptığımızı en başta söyledik. Bu noktada harika SEO yapısından sonra dikkat ediğimiz 2. önemli unsur ise Adsense yerleşimi oldu ve WB-Tarif’i mükemmel bir adsense yerleşimi ile sizlere sunuyoruz.


İnternet yayıncılığındaki 8 yıllık tecrübemiz ve yazılımcılık tecrübemiz bize gösterdi ki; reklamlarınızın çok tıklanmasını istiyorsanız insanların dikkatini reklamlara çekmelisiniz. Bu noktada yapılması gereken şey, site tasarmınızdaki diğer materyallerin reklamlarınızdan daha çekici olmamasını sağlamaktır. Bu tecrübemizden yola çıkarak verim odaklı hazırladığımız WB-Tarif temasında benimsediğimiz bu minimalist yapı ile hedeflediğimiz reklam yerleşime kavuştuk.

IMAGE CACHE


WB Panel’den tek tık ile image cache’yi aktif hale getirerek, hem resimlerinizin daha kaliteli görünmesini sağlayabilir, hem SEO açısından daha iyi verime ulaşırsınız.

KOLAY KURULUM & SIFIR PLUGİN


Kurulumu kolaydır, sadece temayı yükleyip aktif etmeniz yeterlidir. Temada hiç plugin kullanılmamıştır. Pagenavi’den en popüler tariflere, benzer tariflere herşey tema içersinde tarafımızdan kodlanmıştır. Tüm bu özelliklere sahip olmak için hiç bir plugin kurmanıza gerek yoktur. Bu da daha stabil ve sorunsuz bir yazılım deneyimi yaşamanızı sağlar. Siteniz kasmaz, sorunlar çıkarmaz.

Demo: